Видавництва

 • Illustration

  Видавництво Старого Лева

  https://starylev.com.ua

  Це неймовірні емоції довкола книг, це радість творення і спілкування. Нам надзвичайно важлива якісна комунікація між дуже різними людьми: і тими, котрі працюють над народженням книги, її промоцією, поширенням, і тими, хто книгу купує, читає, переповідає, оцінює.

 • Illustration

  Наш формат

  https://nashformat.ua
  «Наш формат» спеціалізується на виданні нон-фікшн літератури: від бізнесу та економіки до психології та мотиваційної літератури. Ми хочемо наповнити книжкові полиці читачів якісною, цікавою та актуальною літературою, запропонувати найкращі інструменти для ведення бізнесу, особистого та професійного вдосконалення, книжки лауреатів Нобелівської премії, бестселери New York Times та Economist.

 • Illustration

  Artbooks Publishing

  https://artbooks.ua
  АРТБУКС — видавництво, яке знають діти!За три роки випустили понад 80 книг. Кожна з них особлива і навіть трохи чарівна. Тому що для друку ми відбираємо тільки ті видання, які допоможуть батькам ростити допитливих, творчих і щасливих дітей.Ми абсолютно впевнені в тому, що будь-яка дитина полюбить читання, якщо книги будуть присутні в її житті з перших днів.

 • Illustration

  Видавництво ArtHuss

  https://www.arthuss.com.ua
  На наше глибоке переконання естетика є основою стилю життя сучасної людини. ArtHuss уважно стежить за світовими тенденціями у різних галузях культури та творчих професій і радо ділиться зі своїми читачами на шпальтах своїх завжди актуальних видань. Наші книги надихають, наповнюють життя добрим смаком і роблять його яскравіше.