Про нас

Магазинів, які можуть запропонувати цікаві та корисні подарунки для дітей, в Україні не так багато. Ми створили «Zaycev Story», щоб допомогти батькам радувати своїх малюків оригінальними та корисними речами і показати — дарувати можна не тільки ляльок, машинки і конструктори, але також емоції, враження і нові знання.

Illustration

Zaycev Story — це перший в Україні книжковий магазин сімейного формату, який працює для найменших читачів. Тут батьки зможуть знайти цікаві видання для своїх чад і якісну розвиваючу літературу для власного дозвілля.
Наша інтернет-магазин — НЕ массмаркет з мейнстрімним чтивом, яке можна дорого продати, а створений з турботою і любов'ю до дітей магазин, де є все для їх розваги, навчання та розвитку!
Що у нас можна купити?
У каталозі нашого магазину можна знайти сотні видань, відібраних працівниками «Zaycev Story» якість яких підтверджена відгуками і роками думкою критиків. Серед них:
● Розвиваючі книги для дітей;● Захоплюючі твори для підлітків;● Навчальна література для дорослих;● Книги англійською для різних вікових груп;
Якщо книга потрібна в подарунок, можна доповнити її цікавим аксесуаром для читання або різнобарвною дитячою іграшкою. Товари на полицях Zaycev Story будуть цікаві всій родині — від малюків до дорослих.
Чому саме наш магазин?
Якісна продукція — не єдина перевага «Zaycev Story». На першому місці для нас турбота і повага до клієнта, яка передбачає:
Оперативний зворотний зв'язок;● Зручне вікно оформлення замовлення;● Гнучку систему оплати;● Доставку по всій Україні;● Професійні консультації;● Просту і зрозумілу навігацію по сайту;
Якщо потрібен оригінальний подарунок, книга для себе або дитини або яскравий сувенір — книжкова крамниця Zaycev до ваших послуг. Переходьте в каталог і купуйте тільки якісне з «Zaycev Story»!