Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
*безкоштовна доставка при замовленні від 1500 гривень
Ім`я та прізвище (Обовязково для введення)
Email (Обовязково для введення)
Телефон (Обовязково для введення)
Промокод (якщо є)
Доставка
Номер пошти, місто та контактні данні для доставки або інший коментар до замовлення:
Хочеш подарункову упаковку? (це безкоштовно)
Мені можна не дзвонити для підтвердження замовлення
Payment method
*знижка за промокодом НЕ ДОДАЄТЬСЯ до акційних пропозицій та товарів зі знижкою

Вітальні листівки

Наші оригінальні листівки точно зроблять вас і ваших рідних трішки щасливішими
Листівки та конверти на день народження

Листівки – це чудовий спосіб розказати про свої емоції. Коли одних слів стає мало, щоб виразити всю гамму почуттів, тоді ми купуємо гарні листівки і даруємо їх найдорожчим людям.

Наші листівки – особливі! Ви знайдете прикольні листівки з днем народження, милі відкритки з нагоди інших життєвих свят та оригінальні мотиваційні листівки на кожен день.
Чому саме наші листівки та конверти вам варто обрати? Тому що вони унікальні, веселі і круті! Отримуйте та даруйте позитивні емоції – разом із магазином zaycevstory.com.ua. Наші оригінальні листівки точно зроблять вас і ваших рідних трішки щасливішими!
Тепер ви можете покластися на нас в той момент , коли ви шукаєте листівки до дня народження або просто вітальні листівки , фірмові конверти , оскільки ми постійно працюємо над тим , що б ви могли поділитися посмішкою зі своїми близькими і всієї вашою родиною .

Різноманітні оригінальні подарунки це добре , але як було б приємно з подарунком отримати дещо що приємне, позитивне , тепле. Ми ретельно відбираємо листівки та конверти різних дизайнерів і залишаємо тільки такі , які обов'язково викличуть посмішку на обличчях ваших друзів , навіть якщо ви не можете бути присутнім .

У нашому інтернет- магазині ви знайдете безліч оригінальних листівок і конвертів відомих українських дизайнерів які не залишать байдужими ваших близьких людей.