Click to order
Ваше замовлення
Total: 
*безкоштовна доставка при замовленні від 1500 гривень
Ім`я та прізвище (Обовязково для введення)
Email
Телефон (Обовязково для введення)
Промокод (якщо є)
Доставка
Номер пошти, місто та контактні данні для доставки або інший коментар до замовлення:
Хочеш подарункову упаковку? (це безкоштовно)
Мені можна не дзвонити для підтвердження замовлення
Payment method
*знижка за промокодом НЕ ДОДАЄТЬСЯ до акційних пропозицій та товарів зі знижкою

Книги-розглядалки (віммельбухи)

Розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими і яскравими ілюстраціями
Віммельбух (нім. Wimmelbilderbuch — «мерехтлива книжка») — розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. Такі книги для розглядання користуються шаленою популярністю і зараз знаходяться в топах всіх книжкових хітів.. В Україну вони прийшли на початку 2000-х років.
Книжка-віммельбух містить мінімум тексту (або взагалі не має тексту), наповнена деталями і з першого погляду нагадує комікс. Кожна книжка має героїв, з якими відбуваються цікаві та кумедні події протягом дня, місяця, року. Це дає можливість дитині кожного разу по-новому «читати» картинки і придумувати нові історії. Основне призначення такої книжки — ознайомлення з навколишнім світом, розвиток мовлення та уяви.

Історія віммельбухів

Родоначальниками віммельбухів називають нідерландських малярів Пітера Брейгеля-старшого та Ієронімуса Босха, відомих своїми деталізованими полотанами. Перші книжки-для-роздивляння почали з'являтися наприкінці 1960-х років. «Батьком вімельбуха» вважають німецького художника Алі Мітґуча (нім. Ali Mitgutsch, 1935), одного з найвідоміших німецьких дитячих письменників, автора понад 72 книжок, перекладених близько 20 мовами и проданих накладом більше ніж у 8 млн. Першим класичним віммельбухом вважають книжку-картинку Алі Мітґуча «Усе навколо в моєму місті» (нім. Rundherum in meiner Stadt), що вийшла у 1968 році. Видання було розпродане накладом більше ніж в 1 млн примірників. У 1969 році книжка здобула Німецьку молодіжну літературну премію.

Серед популярних сучасних авторів книжок-для-роздивляння – Ротраут Сюзанна Бернер, Анна Сьюз, Тьєррі Лаваль, Ліла Лейбер та інші. Особливою популярністю користуються віммельбухи німецьких художницків-ілюстраторів Сюзанни Ротраут Бернер (серія «Городок»: «Зимова», «Весняна», «Літня», «Осіння» та «Нічна»), Доро Гьобеля та Петера Кнорра (серія «Історія в картинках»: «В цирку», «За містом», «Сусіди», «Одного разу в місті»).

Віммельбух Країна казок

100
грн.
грн.
У цьому чудо-віммельбуху оселилися знайомі казкові герої: пані Метелиця, Попелюшка і Рапунцель, Алі-Баба, Червона Шапочка, Русалочка і щасливий Ганс. На сторінках книги Анна Зюсс створила чарівний світ, в якому вмістилося аж 50 казок!
Відомі твори братів Грімм і Ганса Християна Андерсена, улюблені історії з «Тисячі і однієї ночі» ... На дівчаток і хлопчиків чекає фантастична подорож по країні казок!
Автор: Анна Зюсс
Рік: 2017
Вік: 2-5
Мова: Українська
Папір: картон
Ілюстратор: Анна Зюсс

Мій вільммельдень

SKU: 700.954.29
100
грн.
грн.
Цей яскравий віммельбух допоможе малюкам дати відповіді на безліч важливих питань. Які звички допомагають залишатися активними і енергійними, а які, навпаки, можуть нашкодити здоров'ю? Як зміцнити імунітет і зберегти гарний настрій?
Навіщо дотримуватися правил дорожнього руху, сортувати сміття і прибирати за своїм собакою? Давайте разом подумаємо про переваги правильного харчування, фізичних вправ і здорового глузду.
Автор: Світлана Гриб
Рік: 2018
Вік: 0-5
Мова: Українська
Папір: картон
Ілюстратор: Світлана Гриб